چهارشنبه 7 فروردین 1398

برگزاری کارگاه آموزشی شناخت کالاهای مجاز سلامت محور در دستور کار مشاورین امور بانوان دستگاههای اجرایی قرار گرفت .

نسخه چاپی ایجاد : ‎1397/04/20 10:54 بازدید: 164

نخستین نشست مشاورین امور بانوان دستگاههای اجرایی در سال جاری به ریاست فاطمه رفیعی  مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری برگزار شد.

       در ابتدای این نشست فاطمه رفیعی در خصوص برنامه های دفتر امور بانوان از جمله : اجرای طرح ملی تاب آوری اجتماعی ، اجرای مقدمات تشکیل گروه سفیران حقوق شهروندی با تاکید بر حقوق کودکان، افتتاح مرکز عرضه تولیدات بانوان با نام گیل بانو، برگزاری نمایشگاه گیل فود ، اجرای دوره کارآفرینی با عنوان "در مسیر کسب و کار " توضیحاتی ارائه نمود . وی در ادامه از مشاورین امور بانوان دستگاههای اجرایی خواست برنامه های مربوط به روز ملی دختران را بصورت شاخص و جذاب اجرا نمایند و هر دستگاه اجرایی حداقل یک برنامه شاخص برای اجرا در دهه کرامت برنامه ریزی نماید. پس از آن تعدادی از مشاورین امور بانوان به بیان برنامه ها و نقطه نظرات خود در رابطه با دستور جلسه پرداختند.

       همچنین در ادامه اشتیاقی کارشناس محترم معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی به ارائه مطالب مفیدی در رابطه با "شناخت کالاهای مجاز سلامت محور" پرداخت که مورد استقبال مشاورین بانوان دستگاههای اجرایی  قرار گرفت .

       در پایان ، با عنایت به نام گذاری امسال"سال حمایت از کالای ایرانی" دستگاههای اجرایی موظف شدند با همکاری معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی نسبت به برگزاری نشست آموزشی "شناخت کالاهای مجاز سلامت محور" اقدام نمایند.

دولت و ملت همدلی و همزبانی