سه شنبه 31 اردیبهشت 1398

اجرای طرح ملی سبک زندگی جهادی در دستور کار کمیته زنان و دفاع مقدس امور بانوان و خانواده استانداری قرار گرفت

نسخه چاپی ایجاد : ‎1397/03/07 08:02 بازدید: 242

      نشست فوق العاده کمیته زنان و دفاع مقدس به ریاست فاطمه رفیعی مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری گیلان و با حضور سرهنگ جلائی مدیر کل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس و اعضای کمیته در سالن اجتماعات اداره کل بانوان و خانواده استانداری گیلان برگزار گردید .

در ابتدا فاطمه رفیعی ضمن عرض سلام و خیر مقدم به اعضای حاضر در جلسه و تبریک فرا رسیدن ماه مبارک رمضان و آرزوی قبولی طاعات و عبادات توضیحاتی را در خصوص اجرای طرح ملی سبک زندگی جهادی و چگونگی برگزاری آن در استان گیلان ارائه دادند .

     وی در ادامه از اجرای این طرح به صورت ویودئو کنفرانس همزمان در 31 استان کشور خبر داد و از اعضای محترم خواست تا افراد شاخص و فعال و توانمند و سخنور ،  را شناسایی و به بیناد حفظ آثار اعلام نمایند .

در ادامه سرهنگ جلائی مدیر کل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس استان نیز ، ضمن ارائه توضیحاتی در خصوص چگونگی اجرای این طرح در استان گیلان ارائه داد .

     وی در ادامه افزود شروع اجرای این طرح با همکاری وزارت ارتباطات و فنآوری کشور و بنیاد حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس همزمان در تاریخ 5 خرداد بصورت ویدئو کنفرانس در سراسر کشور برگزار خواهد شد و یک دوره 5 روز و 2 ساعته می باشد . هدف از  اجرای این طرح تربیت مربیان توانمند با محوریت مشارکت زنان در انقلاب اسلامی و دفاع مقدس می باشد .    

دولت و ملت همدلی و همزبانی