دوشنبه 29 مهر 1398

دومین جلسه مشاورین امور بانوان دستگاههای اجرایی استان برگزار شد .

نسخه چاپی ایجاد : ‎1398/06/26 11:46 بازدید: 68

دومین جلسه مشاورین امور بانوان دستگاههای اجرایی استان در سالن شهید انصاری استانداری به ریاست فاطمه رفیعی ؛ مدیر کل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری و با حضور مشاورین امور بانوان دستگاههای اجرایی استان برگزار گردید.
در ابتدای این نشست مدیر کل دفتر امور بانوان و خانواده با بیان برخی از برنامه های شاخص هفته دفاع مقدس توضیحاتی را مطرح نمود.
وی گفت :برپایی نمایشگاه کتاب با عنوان نقش زنان در دفاع مقدس ، نمایشگاه عکس با عنوان زینب های خط مقدم ، از تاریخ 31 شهریور ماه الی 4 مهر ماه ،برگزاری نشست کتابخوانی با عنوان برگی از دلاوریهای شیرزنان ایران با حضور یکی از بانوان نویسنده در تاریخ 2 مهر ،برپایی همایش استانی آیه های صبر و ایثار با دعوت از خانم هاشمیان ؛ همسر شهید اصغری خواه در تاریخ 3 مهر و برپایی همایش آیه های صبر و ایثار در بخش کومله شهرستان لنگرود از اهم برنامه های این هفته در استان می باشد.
وی در ادامه در خصوص برگزاری کارگاه آشنایی با حقوق کودک ویژه مشاورین امور بانوان فرمانداریها ودستگاههای اجرایی در آینده نزدیک خبر داد و گفت :همه دستگاههای اجرایی موظف به پی گیری مسائل مربوط به حقوق کودک هستند .در پایان در خصوص مدیریت مصرف انرژی توسط مشاور محترم شرکت توزیع برق توضیحاتی ارائه شد.

دولت و ملت همدلی و همزبانی