دوشنبه 29 مهر 1398

مدیر کل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری گیلان اعلام کرد : برگزاری بیش از 2000 برنامه به مناسبت بزرگداشت دهه کرامت و روز دختر در استان گیلان

نسخه چاپی ایجاد : ‎1398/04/13 09:22 بازدید: 176

دهه کرامت از اول ذی القعده مصادف با 13 تیرماه همزمان با سالروز میلاد با سعادت حضرت فاطمه معصومه ( س) آغاز می شود و تا 11 ذی القعده مصادف با 23 تیرماه ، سالروز میلاد امام رضا (ع) ادامه دارد .
فاطمه رفیعی ؛ مدیر کل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری گیلان با اشاره به اینکه توجه به مسائل دختران و برنامه های پیش بینی شده محدود به روز ملی دختران نیست ، گفت : دهه کرامت و نامگذاری روز ملی دختران فرصتی برای جریان سازی فرهنگی و جلب توجه عمومی به موضوع دختران در جامعه و افزایش حس اعتماد به نفس و توسعه سلامت اجتماعی دختران است .
مدیر کل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری گیلان در ادامه افزود : همه ساله همزمان با آغاز دهه کرامت و روز دختر برنامه های متنوعی در استان برگزار می گردد که امسال نیز با بهره گیری از ظرفیت دستگاهها و فرمانداریهای سراسر استان بیش از 2000 برنامه در قالب فعالیت های علمی تبلیغاتی ، نشست های تخصصی ، جشن ، جشنواره ، همایش ، کارگاه آموزشی ، دیدارها ، بازدیدها و ... برگزار خواهد شد.
البته لازم به ذکر است که این آمار ، بیانگر برنامه هایی است که تا کنون به اداره کل امور بانوان و خانواده ارسال گردیده است .

دولت و ملت همدلی و همزبانی