شنبه 29 تیر 1398

حضور فاطمه رفیعی مدیر کل بانوان و خانواده استانداری گیلان در کارگاه آموزشی – توجیهی مربیان جهت مشاوره حین ازدواج در معاونت بهداشتی گیلان

نسخه چاپی ایجاد : ‎1397/10/06 12:57 بازدید: 173

فاطمه رفیعی مدیر کل بانوان و خانواده استانداری گیلان در کارگاه آموزشی توجیهی مربیان جهت مشاوره حین ازدواج  ، که به همت  معاونت بهداشتی گیلان و با حضور اعضای شورای فرهنگی کشور و سازمان بهزیستی کشور در سالن اجتماعات این معاونت برگزار گردید ، حضور یافت .

در ابتدای این کارگاه ، دکتر عباسی معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی گیلان ضمن خیر مقدم به مدعوین کشوری و استانی ، توضیحات و گزارشی از وضعیت آمار ازدواج و طلاق در گیلان و همچنین هدف از برگزاری این کارگاه ، ارائه داد .

در ادامه نشست دکتر اسماعیل پور سرپرست اداره کل امنیتی انتظامی استانداری نیز توضیحاتی در خصوص وضعیت ازدواج در استان گیلان با توجه به اقلیم جغرافیایی و فرهنگ هر منطقه ارائه داد .

قابل به ذکر می باشد این  کارگاه آموزشی یک روزه با همکاری بین دستگاهی و با حضور کارشناسان و روانشناسان از دستگاههای مختلف برگزار گردید و در حاشیه این کارگاه آموزشی ، نمایشگاه عکس ازدواج آسان و همچنین عرضه و فروش کتاب با موضوعات ازدواج و مشاوره ازدواج و ... نیز  دایر بود .

 

دولت و ملت همدلی و همزبانی